*Siparişim ne kadar sürede gelir ?

          Ayakkabidepom.com 'dan hafta içi saat 15:00 ve cumartesi saat 10:00'dan önce vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte ve kargonun gönderileceği şehre bağlı olarak  PTT Kargo tarafından 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

* Kargoya ne kadar ödeyeceğim ? 

           

          Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA dir.Numara değişimi , ürün değişimi  veya iade gönderilerinizde kargo ücreti müşteriye aittir. YURTİÇİ Kargodan gönderilerinizi 100813502 sözleşme numarasıyla indirimli olarak gönderebilirsiniz.

*Kargom gelmiş ve beni adreste bulamamışsa siparişimi nasıl temin edebilirim ?

          Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın PTT Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz Ayakkabidepom.com 'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz.

* İade ödemem nasıl gerçekleşecek ?

 

          İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır.Örneğin,ödemenizi Havale/EFT yada Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir;ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli ,banka komisyonu hariç, vermiş olduğunuz hesap bilgilerine 3 iş günü içerisinde yatmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün bize ulaştıktan sonra kesintisiz bir şekilde 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

*Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor ?

 

        - Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası(faturanın arkası doldurulmuş şekilde) ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, faturası ile birlikte,ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi  Kargo ile peşin ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. (Faturasız gönderilen İade-Değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir)Gerekli gönderim koşulları gönderim numarası ve daha fazla bilgi faturanın arkasında yazmaktadır.

       - İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected] adresine yazabilirsiniz.

        - Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.

*Hangi durumlarda iade talep edemiyorum ?

          İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

         - Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

         - Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

        - Ürünü; faturası,gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

*İade süresi

 

          Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca yedi (7) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

*Değişim

          Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünü faturası(faturanın arkasındaki değim iade formu doldurulmuş olup) ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü değişim formunu doldurarak orijinal kutusu ile ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, YURTİÇİ Kargo ile  peşin ödemeli olarak 100813502 sözleşme numarasını  kargoya ileterek gönderi yapabilirsiniz .(Faturası olmadan gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.Değişim işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan ödenecektir.Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında ilgili departmanımız tarafından aranarak sizin teyidiniz alındıktan sonra istediğiniz ürün 3 iş gününde kargoya teslim edilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR